2023 en iyi 20+ evlilik yıldönümü sözleri ve mesajları

GİRİŞ

evlilik yıldönümü sözleri ve mesajları, Bu blogda size arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en iyi 20+ evlilik yıldönümü mesajını sunuyoruz.

evlilik yıldönümü

1. Seninle geçirdiğimiz her gün benim için özel. Bugün, bir yıl daha birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

2. Bir yıl önce bugün, hayatımın en güzel kararını aldım ve seninle evlendim. Bu bir yıl boyunca her an seninle olmanın keyfini çıkarıyorum. İyi ki varsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

3. Seninle evlendiğimiz gün, bir hayat boyu mutluluğu yakaladığımı biliyordum. Seninle bir yıl geçirdikten sonra bu hissim daha da güçlendi. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

4. Seninle evlendiğimiz günden bu yana hayatımda çok şey değişti. Ama tek bir şey aynı kaldı: Seni her gün daha çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

5. Hayatımın en güzel insanı, seninle evlendiğimiz gün tüm hayatımı değiştirdi. Bu yıl boyunca hep birlikte olmak için sabırsızlandım. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

6. Seninle evlendiğimiz günden beri, hayatımıza anlam kattın ve her gün beni daha mutlu ettin. Seninle birlikte daha nice yıllara. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

7. Her zaman benim yanımda olduğun için teşekkür ederim. Seninle bir yıl daha geçirdiğim için çok mutluyum. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

8. Seninle evlenmek benim hayatımda yaptığım en iyi kararlardan biri oldu. Seninle bir yıl geçirdikten sonra, seni sevmenin yanında daha birçok şey öğrendim. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

9. Seninle evlendiğimiz günden beri hayatım çok daha güzel. Seninle bir yıl daha geçirmek için sabırsızlanıyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

10. Her an seninle birlikte olmak bana büyük bir mutluluk veriyor. Bir yıl boyunca her anını seninle geçirdiğim için çok mutluyum. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

11. Seninle evlendiğimiz günü hiç unutmayacağım. Bu yıl boyunca seninle çok gü

12. Bir yıl önce bugün, hayatımın en özel anlarından birini seninle paylaştım. Bugün, seninle geçirdiğimiz yılın mutluluğunu kutluyorum. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

evlilik yıldönümü sözleri

13. Seninle evlendiğimiz günden beri, her gün seninle birlikte geçen özel anların tadını çıkarıyorum. Bu yıl boyunca daha nice mutlu yıllara birlikte olmayı diliyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

14. Seninle evlenmek benim hayatımdaki en doğru kararlardan biriydi. Seninle birlikte geçirdiğimiz yılın her anı çok özel. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

15. Bir yıl önce bugün, hayatımın en mutlu anını seninle paylaştım. Bu yıl boyunca da seninle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadım. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

16. Seninle bir yıl daha birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçen yılda seninle birlikte yaşadığımız anıların ve anıların sayısı arttı. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

17. Bir yıl önce bugün, hayatımın en özel insanıyla evlendim. Seninle bir yıldır her anı dolu dolu geçiriyoruz. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

evlilik yıldönümü sözleri ve mesajları

18. Seninle evlenmek, hayatıma güzellikler katmanın yanı sıra seninle geçireceğim yılların da en güzel kararıydı. Seninle bir yıl daha geçirmek için sabırsızlanıyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

19. Geçen bir yıl boyunca seninle birlikte yaşadığımız her anı ömür boyu unutmayacağım. Seninle daha nice yıllar geçirmek dileğiyle. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

20. Seninle bir yıldır hayatımın en mutlu anlarını yaşıyorum. Birlikte güzel anılarımızın çoğalacağı daha nice yıllara. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

Ayrıca, doğum günü dilek mesajlarına da bir göz atın.

türki̇ye’ni̇n tari̇hi̇ hakkinda daha fazla bi̇lgi̇ sahi̇bi̇ olun

Scroll to Top